زیبادانه

صنایع غذایی زیبادانه

صنعت بسته بندی مواد غذایی در تمام دنیا گسترش پیدا کرده است و از جمله صنایعی است که سبک زندگی مدرن به آن نیاز فراوانی دارد. صنایع غذایی زیبادانه بزرگترین واحد بسته بندی در جنوب شرق کشور است که با بیش از 20 سال خدمت و با بیش از 240 قلم محصول در کنار مردم می باشد. تمامی محصولات این واحد دارای مجوز رسمی از سازمان غذا و دارو بوده و مطابق با استاندارد ها، آماده و در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد. محصولات زیبادانه با توجه به داشتن ویژگی های کیفی و مطابق با استاندار های ملی موفق به دریافت نشان استاندارد ملی ایران برای تعداد زیادی از محصولات خود شده است.

برای آشنایی بیشتر با این برند با کیفیت در ادامه با ما همراه باشید…

 

محصولات صنایع غذایی زیبادانه را بیشتر بشناسید

این واحد مجهز به انواع ماشین آلات بسته بندی پودری و گرانول، سیل وکیوم و دستگاه های آجیل، خط کامل بوجاری و سورت
حبوبات و دستگاه آسیاب صنعتی می باشد. از جمله محصولات این واحد می توان به حبوبات بسته بندی شده اشاره کرد. حبوبات این واحد از نوع حبوبات ایرانی تازه برداشت شده سال، از نوع دستچین می باشد. این دانه ها پس از بوجاری و سورت شدن با بهترین کیفیت در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد.

اگر نمی دانید بوجاری و سورت شدن چیست، کلیک کنید!

 

از محصولات دیگر این واحد می توان به انواع ادویه جات اشاره کرد که انواع ادویه زیبادانه از مرغوب ترین و خالص ترین نوع ادویه و به دور از هرگونه مواد شیمیایی و نگهدارنده و با تنوعی گسترده در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد. ادویه جات این واحد پس از تایید کیفیت و تست های آزمایشگاهی بدون دخالت دست با دستگاه آسیاب صنعتی آسیاب و با دستگاه های مخصوص بسته بندی، بسته بندی می شود.

از محصولات دیگر این واحد می توان به آرد ها و انواع پودر های سوخاری اشاره کرد که تنوع در تعداد پودرهای سوخاری استفاده از این محصول را برای انواع ذائقه ها امکان پذیر کرده است. لازم به ذکر است که مواد اولیه استفاده شده در این پودرها از مواد اولیه درجه یک بوده که به دور از دخالت دست با دستگاه مخصوص تهیه و بسته بندی می شود.

از محصولات دیگر این واحد می توان به میوه های خشک شده اشاره کرد که بسته بندی مناسب و راحت آن ها امکان استفاده و نگهداری آن ها در منزل، محل کار، مدرسه و… به خوبی فراهم کرده.

دسرهای خوشمزه زیبادانه

از جمله دسر هایی که در این واحد تولید می شود می توان به پودر های ژله با تنوع طعم های مختلف اشاره کرد. ژله یکی از دسر های خوشمزه ای است که امروزه مورد استقبال فراوان قرار گرفته است. این خوراکی حاوی پودر ژلاتین است که برای تقویت استخوان ها کاربرد زیادی دارد. پودر ژله زیبا دانه با مرغوب ترین نوع مواد اولیه و با تنوع طعمی گسترده ای و غنی شده با ویتامین سی و با رعایت اصول بهداشتی زیر نظر آزمایشگاه کنترل کیفی تهیه و به عنوان یک میان وعده ی مناسب در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.

محصولات زیبادانه هنوز تمام نشده!

از محصولات دیگر می توان به انواع غلات، سبزیجات خشک شده، انواع دمنوش های گیاهی، قند وشکر، انواع برنج و… اشاره کرد. هدف اصلی این واحد در طول سال ها فعالت تولید محصول با کیفیت و جلب رضایت مشتری می باشد.

ویژگی های برتر محصولات صنایع غذایی زیبادانه

لازم بذکر است که تمامی این محصولات زیر نظر آزمایشگاه کنترل کیفی تهیه می گردد و آزمایشگاه این واحد از همان روز های اولیه تاسیس این واحد، به صورت مستقل و کارآمد مشغول به کار بوده و دارای بخش های فیزیکی، شیمیایی و میکروبیولوژی می باشد. این آزمایشگاه با دارا بودن نیروی متخصص وکارآمد و دارای دانش به روز و امکانات و تجهیزات آزمایشگاهی، کنترل مواد اولیه مورد مصرف و محصول نهایی را منطبق با دستورالعمل های استاندارد بر عهده دارد.

برای مشاهده لیست محصولات با کیفیت زیبادانه کلیک کنید

 

هدف این آزمایشگاه ارزیابی صحیح و دقیق تمامی محصولاتی است که در این واحد تولید می شود، بر این اساس با نمونه برداری و آزمایشات مکرر و منظم بر روی مواد اولیه و محصول نهایی از تغییرات ناگهانی و جزئی در کیفیت محصول جلوگیری به عمل می آورد. بدیهی است کلیه این فعالیت ها در جهت تامین کیفیت و ارتقا آن و سلامت و رضایت مشتری انجام می پذیرد.

This post is also available in: فارسی (Persian)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

پاسخگوی سولات شما در ساعت اداری هستیم ؟